Jakość Powietrza Kotla

Tutaj możesz znaleźć informacje na temat jakości powietrza na wsi Kotla. Nasz raport dostarcza aktualne wartości stężenia pyłów PM2,5 i PM10 oraz gazów NO2 i SO2. Przedstawiamy również prognozy zanieczyszczenia powietrza dla Kotli oraz dane historyczne.

Nasze raporty są aktualizowane na żywo, dzięki czemu możesz monitorować bieżący stan jakości powietrza w celu lepszej ochrony zdrowia i bezpieczeństwa swojej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszym interaktywnym raportem poniżej i śledzenia zmian jakości powietrza w Kotli.


Stan Jakości Powietrza w Kotli dzisiaj

Dzisiejsze pomiary jakości powietrza w Kotli nie wykazują negatywnego wpływu zanieczyszczeń na zdrowie. Stacje monitorujące odnotowują niskie stężenie pyłów i tlenku węgla, co świadczy o dobrej jakości powietrza.

Smog Kotla (12.04.2024) - zalecenia

Przy aktualnie dobrej jakości powietrza w Kotli, zalecamy wykorzystanie tej okazji do aktywności na świeżym powietrzu, takich jak dłuższe wędrówki piesze lub trekking. Bez obaw o smog, można śmiało planować wyjścia na cały dzień, pamiętając o odpowiednim ubiorze i nawodnieniu.