Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sport, rekreacja, turystyka

KotlActive

KotlActive Forest Run 2019

KotlActive Forest Run 2019

Jest to sportowa impreza głównie dla osób pełnoletnich. Pierwszy bieg o nazwie „KotlActive - Forest Run” odbył się 6 maja 2018 r. w lasach koło Głogówka. Wzięło w nim udział 200 uczestników.

Trzymaj formę

Trzymaj formę

Kilka razy w roku Gmina Kotla organizuje rowerowe jazdy przełajowe z przeszkodami dla różnych grup wiekowych. Zapraszamy zarówno dzieci, jaki dorosłych, a także seniorów naszej Gminy do udziału we wspaniałej zabawie. Lasy w okolicy Gminy Kotla to wspaniałe tereny do biegania, czy jazdy rowerem. Biegnij z nami po zdrowie!

Trasy rowerowe

Trasy rowerowe w Gminie Kotla.

Ścieżka dydaktyczna „Leśna Dolina”

Ścieżka dydaktyczna „Leśna Dolina”

Turysto! Ścieżka dydaktyczna „Leśna Dolina” zaprasza i prowadzi cię przez zielone ustronia dawnego Głogowskiego Lasu Miejskiego. To osobny świat, którym włada przyroda i leśnicy. Oferuje wytchnienie i mikroklimat dobry dla zdrowia. Tu napotkasz ciekawe miejsca, pamiątki historyczne, wiekowe drzewa oraz ciekawostki przyrodnicze. Wzajemnie las, jego przyroda, a także infrastruktura przy szlaku wymagają poszanowania i dbałości.

Zryw Kotla

Zryw Kotla

Zryw Kotla

Początki Zrywu Kotla sięgają roku 1946. Założycielem i zarówno trenerem był przesiedlony z ziem utraconych, Józef Zapotoczny, który teren swojego pola przeznaczył na stworzenie boiska piłkarskiego. Pierwszymi barwami klubu były czerń i biel, obecnie barwami klubowymi Zrywu Kotla jest czerń i pomarańcz.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu - Sekcje Sportowe

.

Tenis stołowy

Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu na tenis stołowy

Sekcja motocyklowa Easy Rider

Easy Rider Kotla jest grupą łączącą miłośników jednośladów z terenu naszej gminy. Oficjalną działalność rozpoczęli 15 marca 2012 r. tworząc Sekcję Motocyklową Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli

ul. Głogowska 90
67-240 Kotla
tel. 76 83 18 388
e-mail: sport@kotla.pl
NIP 693 19 34 587
REGON 390765364
Nr konta bankowego
62 8669 0001 0180 8232 2000 0001