Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Aktualności

W gminie świętują Dzień Kobiet

07.03.2020 / 19:40 /
kategoria: Kultura

Chociaż Dzień Kobiet dopiero jutro, już dziś swoje święto obchodziły Panie z sołectw Głogówko i Sobczyce.

W gminie świętują Dzień Kobiet

Podczas sobotniego popołudnia zebrane przy kawie i słodkich wypiekach Panie miały okazję na wspólną rozmowę, chwilę wytchnienia i oderwania się od swych codziennych spraw i obowiązków.

Na oba spotkania z życzeniami i kwiatami dla Pań przybyli Wójt Gminy Kotla Łukasz Horbatowski wraz z Dyrektor GOKiS w Kotli Iwoną Adamczak. Wójt złożył przedstawicielkom płci pięknej życzenia zdrowia i pomyślności.

„Drogie Panie, życzę Wam zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz tego, aby każdy dzień był dla Was wyjątkowy” - mówił Wójt.

Organizatorami spotkania w Głogówku był sołtys Głogówka Ireneusz Ostapczuk wraz z małżonką, a pyszny obiad przygotował dla Pań Pan Dariusz Sosiński. Na spotkaniu tym obecna była również Sekretarz Gminy Ewa Konarska-Jóźwiak. Natomiast spotkanie w Sobczycach zorganizowała sołtys Maria Garbolińska wraz z radą sołecką. Spotkania finansowane w całości ze środków Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli. GOKiS wsparł też dzisiejsze spotkanie w Krzekotówku.

W gminie świętują Dzień Kobiet