Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

KotlActive

Do rozpoczęcia biegu pozostało:

0 0
lat
0 6
miesięcy
2 5
dni

KotlActive Forest Run 2019

Jest to sportowa impreza głównie dla osób pełnoletnich. Pierwszy bieg o nazwie „KotlActive - Forest Run” odbył się 6 maja 2018 r. w lasach koło Głogówka. Wzięło w nim udział 200 uczestników.

KotlActive Forest Run 2019

Bieg ten rozgrywany jest na dwóch dystansach - 8 km i 14 km z dodatkowym podziałem na kobiety i mężczyźni. Biegi odbywają się głównie po terenach leśnych a Nadleśnictwo Głogów jest partnerem strategicznym tego wydarzenia.

Trasy obejmują naturalne przeszkody, takie jak rowy melioracyjne, zbiorniki wodne, ścianki itp. Na ich pokonanie uczestnicy mają wyznaczone limity czasu. Dla dystansu 8 km -  2 godziny a dla 14 km 4 godziny. Na trasie jest punkt nawodnienia.

Każdy uczestnik otrzymuje pakiet, w skład którego wchodzi m.in pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny (wydawany po zakończonym biegu na terenie imprezy). Oprócz tego organizatorzy zapewniają chip służący do elektronicznego pomiaru czasu.

Biegowi towarzyszą również imprezy towarzyszące m.in. fitness i zajęcia sortowe dla publiczności przygotowane przez KIKO + i Progress Głogów - Strength & Conditioning.

II edycja biegu miała miejsce w Kotli,  18 maja 2019 roku.

 REGULAMIN KLIKNIJ 2019

 MAPA Z TRASĄ II BIEGU KATORŻNICZEGO KOTLACTIVE FOREST RUN 2019

 TRASA II BIEGU KATORŻNICZEGO KOTLACTIVE FOREST RUN

Pakiet startowy biegu z przeszkodami

Video

II Bieg Katorżniczy KotlActive Forest Run 18 maja 2019