Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Aktualności

Zawody spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kotla

04.10.2021 / 13:50 /
kategoria: Sport turystyka rekreacja

W sobotę (02.10) odbyły się zawody spinningowe o Puchar Wójta. Turniej był także zakończeniem sezonu wędkarskiego 2021 Koła Wędkarskiego „JAŹ Kotla”.

Zawody spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kotla

Zwycięstwo w zawodach wyłowił Piotr Leśniewski, drugie miejsce zajął Henryk Kordus, a trzecie Mirosław Rozmus. Po zakończonych zawodach wszyscy wędkarze spotkali się przy stawie w Chociemyśli u Pana Jana Grabi na poczęstunku i podsumowaniu całego sezonu. Puchary w imieniu Wójta wręczyła Przewodnicząca Rady Gminy Halina Przybylska.
Czołówka końcowej klasyfikacji Grand Prix przedstawia się następująco: 1) Zbigniew Gałowski 2) Tomasz Pankowski 3) Jan Grabia.
- Gratuluje Wam wszystkim osiągniętych wyników! Gratuluję zawodnikom, zwycięzcom i organizatorom oraz dziękuję Wójtowi Gminy Kotla Łukaszowi Horbatowskiemu za ufundowanie pucharów. Bardzo się cieszę, że pogoda dopisała, że wszyscy mieliście dobrą zabawę i miło spędziliście czas – mówiła Przewodnicząca Rady Gminy.

Zawody spinningowe o Puchar Wójta Gminy Kotla