Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Aktualności

Zainstaluj, zainspiruj się, odkrywaj

04.08.2020 / 07:31 /
kategoria: Sport turystyka rekreacja

Jak już pisaliśmy ruszyła nowa aplikacja naMIEDZI promująca region zagłębia miedziowego. W gminie Kotla mamy już 45 przystanków.

Zainstaluj, zainspiruj się, odkrywaj

- Cały czas uaktualniamy aplikację, dodajemy nowe miejsca, zdjęcia i filmiki. Zachęcamy wszystkich do zainstalowania i odkrywania tych miejsc- zachęca Wójt Gminy Kotla Łukasz Horbatowski.


Przypomnijmy, darmowa aplikacja zawiera 250 punktów związanych z lokalną historią, zabytkami i ciekawostkami z regionu opisano krótkimi tekstami oraz zilustrowano zdjęciami i materiałami filmowymi. W Gminie Kotla mamy wiele miejsc do odkrycia, dlatego też aplikacja jest na bieżąco uzupełniana.

Aplikacja naMIEDZI służy całemu regionowi. Do skorzystania z aplikacji naMIEDZI wystarczy telefon komórkowy lub tablet z dostępem do Internetu, funkcją lokalizacji i Bluetooth. Dzięki zastosowaniu technologii Beacon, treść niektórych punktów jest ukryta i wyświetli się tylko wtedy, gdy użytkownik aplikacji znajdzie się w fizycznie w konkretnej lokalizacji. Zachęci to do aktywnego zwiedzania Zagłębia Miedziowego.

Aplikacja powstała dzięki współpracy KGHM Polska Miedź S.A. i samorządów Zagłębia Miedziowego.

 

 

Zainstaluj, zainspiruj się, odkrywaj