Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Aktualności

Sporo atrakcji w Gminie Kotla. Podsumowanie pierwszego tygodnia ferii.

20.02.2020 / 13:21 /
kategoria: Kultura

Ferie zbliżają się ku końcowi.

Sporo atrakcji w Gminie Kotla. Podsumowanie pierwszego tygodnia ferii.

Mimo, że pogoda nas nie rozpieszczała, za oknem padał deszcz zamiast śniegu to wszystkim uczestnikom humory dopisywały, bo podczas odpoczynku od szkoły na dzieci i młodzież z gminy Kotla czekało mnóstwo atrakcji.

-„Część oferty na ferie sfinansowano środkami pozyskanymi przez Gminę Kotla z KGHM Polska Miedź SA. W ramach tych środków odbyły się m.in. warsztaty z robotyki lego, manualne, zajęcia ceramiczne, aktorskie oraz Gminny Turniej FIFA 2020”- mówi Wójt Łukasz Horbatowski.

W pierwszym tygodniu ferii GOKiS zorganizował bezpłatne warsztaty wokalne oraz zajęcia rytmiczno-umuzykalniające. Ferie zimowe to nie tylko warsztaty. Dzieci i młodzież mogły uczestniczyć w wycieczkach do kina Cinema w Głogowie, na basen Chrobry  czy na  lodowisko w Głogowie.
Ponadto funkcjonuje kawiarenka internetowa. Odbywają się rozgrywki z tenisa stołowego, a w sołectwach gminy Kotla działają zajęcia świetlicowe.

A w trakcie drugi tydzień ferii – także wypełniony pozytywnymi emocjami oraz wydarzeniami.

 

 

Podsumowanie pierwszego tygodnia ferii