Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Aktualności

Obchody Dnia Dziecka w Przedszkolu Publicznym w Kotli

08.06.2021 / 08:50 /
kategoria: Kultura

Każdy dzień w przedszkolu może być ciekawy, jednakże jest taki dzień w roku - kiedy dzieci czują się szczególnie ważne, a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. To Dzień Dziecka.

Obchody Dnia Dziecka w Przedszkolu Publicznym w Kotli

Tegoroczne święto w naszym przedszkolu odbyło się na sportowo! Pogoda dopisała i pozwoliła nam wykazać się umiejętnościami sportowymi. Każdy uczestniczył w różnych konkurencjach sportowych, co sprawiło dzieciom wiele radości. W międzyczasie dzieci mogły skorzystać z Kącika Urody, w którym panie zaplatały kolorowe warkoczyki i malowały twarze. Po wspólnych konkurencjach każda grupa miała zorganizowane inne atrakcje, Maleństwa malowały farbami na folii spożywczej w temacie dowolnym, Kubusie Puchatki rysowały „Dziecięce marzenia” i bawiły się przy muzyce balonami, natomiast starszaki miały zorganizowane Mini Kino Przedszkolne, w którym oglądały bajkę „W rytmie dżungli”, zajadały popcorn i mogły poczuć się jak na prawdziwym seansie w kinie.
Na obiadek, zamiast zupy, wszystkie dzieci zajadały się hot-dogami, a na podwieczorek czekały na dzieci lody. Był to bardzo intensywny dzień, który sprawił wiele radości.

Ogromną radość sprawiła dzieciom niespodzianka od Wójta Gminy Kotla- Pana Łukasza Horbatowskiego, któremu w imieniu dzieci serdecznie dziękujemy.

Obchody Dnia Dziecka w Przedszkolu Publicznym w Kotli