Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Aktualności

Dzień Przedszkolaka w Chociemyśli

22.09.2021 / 10:10 /
kategoria: Kultura

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

Dzień Przedszkolaka w Chociemyśli

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to znakomita okazja do zabawy dla wszystkich przedszkolaków. W poniedziałkowy poranek dzieci z Oddziałów Przedszkolnych w Chociemyśli zostały powitane transparentem i kolorową bramką, przez którą musiały przejść. Następnie zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkurencjach. W tym dniu było bardzo wesoło. Przedszkolacy uczestniczyli w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej i balonów. Prawdziwym szaleństwem było rozcieranie i rozmazywanie farbami do piosenki Marii Tomaszewskiej „My klepiemy do rytmu”. Radość i śmiech przedszkolaków świadczyły o wspaniałej zabawie. Na koniec dzieci posiliły się soczystymi arbuzami i pozowały do zdjęć w fotobudce. Na pamiątkę otrzymały zegarki ze swoim zdjęciem.

W Chociemyśli przedszkolaki świętowały swój dzień