Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Aktualności

Dzień Pluszowego Misia w Chociemyśli

26.11.2020 / 14:01 /
kategoria: Kultura

25 listopada wszystkie misie na całym świecie obchodzą swoje święto. Dzieci z oddziału przedszkolnego w Chociemyśli również je uczcili. W tym roku pluszowy miś nie mógł pojawić się u dzieci, ale przygotował dla nich liczne niespodzianki.

Dzień Pluszowego Misia w Chociemyśli

Kiedy przedszkolaki oczekiwały na gościa, usłyszały głośne pukanie do drzwi. Okazało się, że na progu stał prezent i list od Misia. Po wysłuchaniu listu, w którym były przygotowane zadania dzieci przystąpiły do ich wykonania.

Jak informują nas wychowawczynie z przedszkola w Chociemyśli na początek wyrecytowały „Misiowy wierszyk”, a następnie obejrzały „Historię Pluszowego Misia”. Kolejnym zadaniem było wykonanie masek misia i taniec do piosenki „Jadą, jadą misie”. Wiele radości dostarczyły przedszkolakom misiowe zabawy z kreatywną książeczką. Na zakończenie Zwinne Wiewiórki i Mądre Sówki wysłuchały bajki o „Głodnym misiu”. Największą radość przyniosło dzieciom rozpakowanie prezentu, w którym były tekturowe misie.

Dzień Pluszowego Misia w Chociemyśli