Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Aktualności

Dzieje się, dzieje wśród seniorów w Gminie Kotla.

08.06.2021 / 09:31 /
kategoria: Kultura

Uczestnicy projektu PORA NA SENIORA realizowanego przez Stowarzyszenie „Z głębi serca” dofinansowanego ze środków Fundacji BGK w ramach programu „Generacja 6.0” aktywnie włączają się w zajęcia prowadzone w dwóch grupach.

Dzieje się, dzieje wśród seniorów w Gminie Kotla.

Pierwsza grupa uczestniczy w zajęciach prowadzonych w „Klubie Seniora” w Kotli, druga grupa korzysta z zajęć w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kotli. Seniorzy z obu grup ćwiczą umysł podczas zajęć „Siłowni Pamięci”, kondycję fizyczną usprawniają podczas zajęć z „Choreoterapii” i „Siłowni Ciała” oraz „Nordic Walking”. Zakupiono również sprzęt potrzebny do zajęć: dotarły już maty do ćwiczeń jogi i pilatesu w ramach „Siłowni Ciała” oraz kijki do Nordic Walking. Czekamy jeszcze na dostawę pakietów dla uczestników projektu z ciekawymi gadżetami, a w swoich kalendarzach seniorzy zapisali datę wyjazdu na spektakl „Ożenek” według Mikołaja Gogola wystawiany w Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy.  I tak wygląda aktywne życie pozazawodowe.

 

Stowarzyszenie „Z głębi serca” prężnie działa! Uczestnicy aktywnie włączają się w zajęcia