Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Aktualności

30. Finał WOŚP zagra 30 stycznia 2022 roku

29.12.2021 / 11:10 /
kategoria: Kultura

Zagraj z nami dla WOŚP

30. Finał WOŚP zagra 30 stycznia 2022 roku
30 stycznia 2022 roku po raz 30. zagra największa, najgłośniejsza i najpiękniejsza Orkiestra świata, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podczas jubileuszowego finału kwestować będziemy na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Za zebrane pieniądze zakupiony zostanie specjalistyczny sprzęt wykorzystywany m.in. do badania dna oka, pomiaru ciśnienia śródgałkowego, bezinwazyjnej diagnostyki schorzeń czy leczenia siatkówczaka – najczęstszego nowotworu złośliwego gałki ocznej u dzieci.
Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie grała również w naszej miejscowości, wydarzeniu towarzyszyć m. in. licytacje przedmiotów i usług, z których pieniądze zasilą konto fundacji.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie gadżetów, które zostaną wystawione na internetowych aukcjach w celu zwiększenia ich zasięgu i dotarcia do jak najszerszego grona odbiorców. Idea bezinteresownej pomocy towarzysząca Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy skupia ludzi dobrej woli już od trzech dekad. Przynależność do Najgłośniejszej Orkiestry Świata to powód do dumy, a czerwone serduszko, które nierozerwalnie łączy się z tą akcją stało się symbolem troski i dobroduszności. Z roku na rok wspólnie pobijamy nowe rekordy, a skład Orkiestry zasilają kolejne pokolenia. Rozpoczynając przygotowania do styczniowego finału już teraz prosimy o zgłaszanie gadżetów (przedmiotów/usług) na aukcje pod numerem tel. 76 8 318 388 w terminie do 21.01.2022 r.
Pamiętajmy – gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!
Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kotli

30. Finał WOŚP zagra 30 stycznia 2022 roku